Сортировать:
  • ← Пред. 
  • 1
  • 2
  •  След. →
  •  
  • на стр.

Іграшкові катера оптом

Купити дитячі кораблики за найкращими цінами України

Катери, кораблики

Різноманітність іграшок сьогодні дозволяє дітям пізнавати світ доступно і цікаво. І дівчаткам, і хлопчикам хочеться випробувати нові іграшки, замість звичних всім машинок і ляльок.

Так цілком заслужену увагу привертають катери, човники, кораблики.

Як і всі товари для дітей, пов'язані безпосередньо з ігровою діяльністю, катери і кораблики займають не менш важливе положення. Для них характерна оригінальність в першу чергу.

Адже кожному з батьків хочеться оточити свою дитину по-справжньому цікавими і різноманітними іграшками.

Класику дитячих іграшок складають саме ті, що першими спадають на думку, їх слід розбавляти чимось новим, незвіданим. Взагалі, для дитини важливо розширювати кругозір і дізнаватися про світові винаходи за допомогою гри, яка привертає особливу увагу.

Що стосується самої гри, необхідною умовою є одержуваний від цього користь. Тут є безліч різних сторін. Діти найчастіше збираються в маленькі компанії і придумують свої правила, сюжет, розподіляють ролі.

Також вони шукають інформацію про катерах або кораблях в мультфільмах, книгах, запитують у батьків. Тому такі іграшки - непогана затія для юних слідопитів.

Більш того, приємно бачити малюка, захопленого купанням у ванні з маленьким катером або піратським кораблем. Він може насолоджуватися своєю уявою скільки завгодно, відчувати кращі моменти дитинства.

Хіба може знайтися іграшка краще? Не варто боятися одного разу запропонувати якусь новинку. Вона може покласти початок цікавим пригодам, радісним спогадами.

Різновиди дитячого водного транспорту

Відмінний асортимент товарів в магазинах сьогодні надає можливість знайти маленьку копію тих кораблів і катерів, що причалюють біля берегів морів, описаних в пригодницьких фільмах.

Подумати тільки, тримати в руках джерело незабутніх емоцій, справжній скарб.

Колись діти користувалися лише власною фантазією і вигадували вигляд іграшок в голові. Але тепер непосидам не доводиться так заморочуватися.

Човники всіх кольорів і розмірів, кораблі різних епох, казкові і навіть розмальовані, катери будь-якої моделі очікують тямущих покупців.

Матеріал і задумка товару теж помітно змінюється в залежності від віку дитини. Доросліший і розбірливий, звичайно ж, зможе не просто зберегти іграшку в цілості, але і правильно нею користуватися, отримувати користь від гри.

Безліч деталей і складний дизайн завжди говорять про призначення товару до більш усвідомленого віку дітей. Ціновий сегмент також варіюється відповідно до вікової групою.

Ось такі іграшки можна купити будь-якому малюкові. Пам'ятати про різноманітність в іграшках - завжди вигідний хід у справі виховання.

У нашому каталозі понад 170 видів дитячих годин і ручних ігор , іграшковий годинник для малюків, які можна купити за кращими оптовими цінами в Україні

А ще в нашому каталозі понад 120 видів іграшок з дерева , різноманітних логічних ігор, сортерів-будиночків, і інших видів дитячих головоломок, мозаїк , синтезаторів, дитячих піаніно, музичних інструментів і інтерактивних іграшок.

Купити дитячі іграшки в інтернет магазині Метр-Плюс

Якщо ви ще не зареєстровані, можете перейти на сторінку реєстрації і почати потім перегляд повного каталогу!

Найвигідніші умови дрібного і великого опту України. Оптові і накопичувальні знижки, індивідуальний підхід.

Доставка в Київ, Харків, Дніпро, Житомир, Суми, Львів


Головний офіс:
Україна, 65005, місто Одеса,
вул. Дальницька, 43/15Будьте завжди в курсі наших новин! Відвідайте канал оптового сайту іграшок МЕТР-ПЛЮС на Yotube:

Компания Мэтр-Плюс на канале YouTube. Игрушки оптом, детские товары оптом