1. Головна
  2. Каталог
  3. Ігрові набори
  4. Набори для дівчаток

Ігрові набори для дівчаток оптом

Дитяча біжутерія, столики, трюмо і набори дитячого перукаря

Що подарувати дівчинці на 7 років

Вибрати подарунок дитині в наш час стало дуже складно через різноманітність дитячих товарів на ринку. Якщо раніше все було просто, і піднести в подарунок дівчинці можна було солом'яну ляльку, то тепер тільки одних ляльок в магазинах величезний вибір.

Як правильно вгадати з подарунком, щоб порадувати юну іменинницю !? На чому все-таки варто зупинити свій вибір?

Ігрові набори і ляльки

Дівчинці на день народження можна ляльку барбі. На який саме ляльці варто зупинити вибір можна зробити висновок, виходячи з уже зібралася колекції ляльок у дівчинки.

Крім того разом з прекрасною новою лялькою Ви можете подарувати дівчинці аксесуари для тієї іграшки, наприклад, ляльковий будиночок або автомобіль для ляльки.

Продаються вже готові набори ляльок з нарядами та іншими аксесуарами. Дівчаткам подобаються такі подарунки.

У 7 років дівчинка вже напевно вміє читати. Подаруйте їй книгу або набір фентезійних книг. Такі пригодницькі книги діти в цьому віці дуже сильно люблять.

Та й привчати дитину до читання книг колись потрібно, а інакше вони будуть весь вільний час проводити за комп'ютером, а в цьому немає абсолютно нічого хорошого.

Набори для творчості

Набір для рукоділля стане відмінним подарунком дівчинці на день народження, особливо набір бісеру . Кожна дівчинка повинна вміти робити щось своїми руками.

Комусь подобається плести з бісеру, хтось любить шити, хтось вишивати, але вся суть в тому, що в жінках закладено прагнення до рукоділля.

Нехай дівчинка почне вчитися робити щось своїми руками і визначитися зі своїм улюбленим заняттям.

Можливо, іменинниця вже визначилася, що їй подобається робити найбільше, тут найголовніше зверне увагу на те, чим вона любить займатися у вільний час.

Зверніть увагу, що в доповненні до подарунка Ви можете подарувати дівчинці квіти на її день народження, будь то букет зрізаних троянд або квіти в горщику.

Дівчата в будь-якому віці дуже люблять квіти, також можете подарувати юної модниці аксесуари.

Аксесуари для дівчаток

В нарядах для дорослих аксесуари дуже важливі, а в наряді для дітей вони важливі не менше. Наряд стане самим незабутнім і неймовірно оригінальним якщо його доповнити правильними і незвичайними аксесуарами.

З їх допомогою можна виділитися зі своїх однолітків, а також приховати від сторонніх, будь-які недоліки ансамблю. Найголовніше все ретельно продумати.

Сучасні журнали мод все частіше звертають увагу дівчаткам і їх аксесуарам, як з їх допомогою перетворити самий звичайний наряд в Супермодний. А для дівчат можна завжди знайти не дуже дорогі, або зовсім недорогі, але дуже цікаві екземпляри.

Аксесуари будуть доречні в самих різних ситуаціях, їх можна носити скрізь і завжди. Правильно підібраний аксесуар - це оригінальний і незвичайний наряд, який стане тільки вашою індивідуальністю.

Великий асортимент ігор для дівчаток (кухні, посуд, іграшкові косметички). Касові апарати, побутова техніка, магазини і супермаркети, набори дитячого доктора

Ігрові трюмо, набори з ляльками і ляльковими кухнями, а також багато іншого.

Купити іграшки для дівчаток за найкращими цінами України

Метр-Плюс пропонує найвигідніші умови дрібного і великого опту України. Оптові і накопичувальні знижки для клієнтів, індивідуальний підхід.

Будьте завжди в курсі наших новин! Youtube-канал МЕТР-ПЛЮС - сайту оптового продажу іграшок та дитячих товарів:

Игрушки и игры Мэтр-Плюс на YouTube