BW Басейн 51137
ОПИСАНИЕ ТОВАРА

Дитячий надувний басейн BESTWAY 51137 Зелений

Дитячі надувні басейни BESTWAY 51137 GREEN без принта, для дітей від 3-х років.

Басейн оснащений трьома надувними кільцями. У комплекті басейну: ремкомплект.

Зверніть, будь ласка, увагу, що Насоси для дитячих басейнів купуються окремо.

Сучасні виробники басейнів, такі як Intex і Bestway пропонують величезний асортимент моделей, призначених для малюків будь-якого віку. Наприклад, для самих маленьких діточок є варіанти басейнів, які більше схожі на невеликий тазик.

Старші діти вже можуть розважатися в штучній водоймі більш солідних розмірів. Надувний басейн повинен відповідати віку малюка. Це визначається за розміром бортиків: для дітей до 1,5 років цей параметр становить 15-17 см; для трирічних малюків - до 50 см, а для дітлахів 3-7 років - вже 50-70 см.

Особливості надувних басейнів для дітей

Маленькі діти люблять поєднувати купання з іграми. З огляду на їх інтереси, краще купувати вироби з такими додатковими функціями, як гірки, фонтанчики. Крім того, діти люблять яскраві кольори і живі малюнки.

Тому батькам варто подбати про гарний настрій під час отримання корисних процедур і вибрати варіант басейну, виконаний в яскравій кольоровій гамі з веселими зображеннями. Важливий момент: фарба повинна бути безпечною.

У комплекти деяких моделей басейнів входять додаткові елементи: ігри з кульками, підстилки для дна і натяжні тенти.

Купити надувний басейн в інтернет-магазині Метр-Плюс - оптом і дрібним оптом з доставкою по Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса.

Якщо ви ще не зареєстровані на сайті оптового інтернет-магазину, можете перейти на сторінку реєстрації і почати потім перегляд повного каталогу!

Будьте завжди в курсі наших новин! Youtube-канал МЕТР-ПЛЮС - сайту оптового продажу іграшок та дитячих товарів:

Игрушки и игры Мэтр-Плюс на YouTube