Сортировать:
 • на стр.

  Спортивні велосипеди оптом

  Спортивні та міські велосипеди

  Велосипед - одне з найбільш пересічних транспортних засобів в світі. І не дивно, адже це зручно, ніяких витрат на бензин і можливість зміцнити своє здоров'я.

  В Азії користуються попитом звичайнісінькі, прості велосипеди. Що ж стосується європейських країн - тут в побуті байки абсолютно різних типів.

  До того ж, цей вид транспорту - відмінна альтернатива для активного відпочинку і подорожі. Велосипед (в залежності від виду) можна використовувати в нетривалих поїздках, так і в більш тривалих, аж до міжконтинентальних.

  У спорті вони теж вельми популярні. Наприклад - шосейні, які отримали широку популярність з двадцятого століття. Деякі ж з цього виду велосипедів з'явилися досить недавно, але незважаючи на це - завоювали серця багатьох любителів покрутити педалі.

  Даний вид транспорту можна сміливо розподілити на дві категорії - міські і спортивні.

  Призначення спортивних велосипедів

  Спортивні велосипеди - це функціональність, швидкість, яскравий дизайн і відмінний засіб, щоб підтримувати здоров'я. Їх можна використовувати для гонок по шосе, гонок з перешкодами і так далі.

  Завдяки такому класу велосипедів можна навчитися виконувати красиві стрибки і складні екстремальні елементи. Відмінний варіант для мисливців за адреналіном, чи не так?

  Катання на шосейному велосипеді тонізує і зміцнює м'язи ніг. Зокрема, позбавляє від зайвих кілограмів.

  Види спортивних велосипедів

  1. Гірські - один з найпоширеніших варіантів спортивних байків. З назви випливає, що вони призначені для катання по горах. Група цього виду, в свою чергу, налічує кілька підвидів.

  Щоб придбати якийсь велосипед з цієї категорії, потрібно орієнтуватися за ціною і індивідуальному стилю катання.

  2. Шосейні - призначені для їзди по спеціальній поверхні (шосе, велосипедні доріжки). Створені для любителів фізичних навантажень і змагальних гонок.

  Легка конструкція і вузькі колісні покришки дозволяють розвинути високу швидкість.

  3. Міські велосипеди призначені для комфортної їзди по місту. Їх можна вважати проміжною ланкою між шосейними та гірськими велосипедами.

  Переваги - ніяких очікувань в дорожніх пробках; поїздка в магазин або на роботу, не користуючись громадським транспортом; задоволення і комфорт від катання. Недоліки - не розраховані на тривалі заїзди і експлуатацію по пересіченій місцевості.

  Основні варіанти міських велосипедів

  1. Гібридні - найбільш підходящі для їзди в міських умовах. Мають переваги гірських велосипедів.

  2. Складаються - стильна і легка конструкція, здатна складатися в різних напрямках.

  3. Круіезери (пляжні) - відрізняються унікальним дизайном і яскравим забарвленням.

  Вибираючи для себе велосипед, потрібно чітко розуміти для якого стилю їзди він купується. Якщо це активна їзда - перевагу варто віддати рамі зі зменшеною ростовкой.

  Виходячи з цього, велосипед буде більш рухливим. Розраховуючи на спокійну їзду, доречніше вибрати раму з великою ростовкой. Також, велика ростовка підійде для всіх осіб худорлявої статури.

  При зайвій вазі тіла, краще зупинити вибір на більшій ростовці. При виборі велосипеда варто врахувати можливість регулювання висоти сідла і виносу керма.

  Більш того, варто звернути увагу, і на розмір коліс - при їзді по місту переважно вибрати велосипед із середнім розміром колеса.

  При катанні на спеціальних поверхнях, асфальту і пересіченій місцевості - доречно зупиниться на більшому розмірі, так як великі колеса зменшують витрата енергії при їзді на великій швидкості.

  Жіночі моделі велосипедів. Відмінності від чоловічих варіантів

  • Рама - на жіночих велосипедах вона завжди нижче. Це обумовлено більш низьким зростанням і наявності спідниці і сукні у представниць прекрасної статі.
  • Кермо - він більш вузький через меншу ширини плечей у жінок.
  • Сидіння - відрізняється через відмінності жіночої та чоловічої анатомії.
  • Вага.
  • Забарвлення.

  Здається, що популярність на такий досить простий вид транспорту не впаде ніколи. Тому, вибирайте і купуйте правильні велосипеди і отримуйте задоволення від поїздки.

  На будь-який смак і колір. З різними дизайнами, малюнками, функції і призначення. Кожен точно знайде для себе щось підходяще і потрібне.

  У розділі Спортивні велосипеди представлені понад 50 видів велосипедів.

  Купити спортивні велосипеди за найкращими цінами України

  Іграшки оптом , дитячі та спортивні товари з доставкою по Україні.

  Якщо ви ще не зареєстровані, можете перейти на сторінку реєстрації і почати потім перегляд повного каталогу іграшок і дитячих товарів!

  Купити спортивні велосипеди оптом з доставкою по Одесі, в Харків, Дніпро і Київ


  Головний офіс:
  Україна, 65005, місто Одеса,
  вул. Дальницька, 43/15

  телефон факс:

  0 (482) 35-70-40
  0 (482) 35-70-41

  e-mail:
  info@metr-plus.com.ua

  Будьте завжди в курсі наших новин! Youtube-канал МЕТР-ПЛЮС - сайту оптового продажу іграшок та дитячих товарів:

  Игрушки и игры Мэтр-Плюс на YouTube